KONST / Litografier / Litografier 13316454
nr 1331 6454
Gary Kuehn
(f. 1939), USA
Litografier, 2 st, Signerad, numrerad 6/36 respektive 3/10. Oramade lösa blad. Bladets mått: ca 49x66 cm
Gary Kuehn, amerikansk bildkonstnär född 1939, Plainfield, New Jersey.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 1 juni 2020
kl 18:31:37
1/6 17:13:04
1.200 kr
1/6 18:26:37
Gary Kuehn
Läs mer om Gary Kuehn